2018 New Natural Lace Front Closure Piece

2018 New Natural Lace Front Closure Piece

Lovely Luxury Soft Ear To Ear Lace Closures Brief Introduction Uhair are one human hair factory with more than 15years history,we are the founder of Qingdao Human Hair Association.High reputation and credit in hair market.Our main products cover hair weft,lace closure & Silk base...

Chat Now

Product Details

 2018 New Natural Lace Front Closure Piece


主图(001).jpg


Item

2018 New Natural Lace Front Closure Piece

Hair Material

100% human hair

Advantages

1)Healty hair from young girl

2)Full cuticle in the same direction

3)Can be colored and bleached

4)Can be ironed and restyled

5)Clean,natural,soft and smooth

6) No tangling,No shedding,Easy color

Hair Length

10",12",14",16",18",20" or Customize

Hair Texture

Straight,Body Wave,Deep Wave,Deep Curly,Loose Wave,Kinky Curl,Natural Wave or Customize

Hair Color

Natural Black or Customize

Lace Color

Swiss Lace Natural Skin Color

Hair Weight

35-70grams/piece

MOQ

1piece

Delivery Time

Within 24 hours(in stock),7days(Customize)

Payment

Paypal,TT,Money Gram,Western Union,Alibaba Trade Assurance

Shipment

DHL,Fedex,UPS,TNT

Lift Time

More than one year with reasonable care

Refund Policy

All unused hair can be returned within one week


Brief Introduction

BE%YK%TNAO2L[M2XM]37PZ8.jpg

MAE6OFU_FK0)@}2UWM71AYV.jpg

]QZF{{ZLD3S1I(VGZI{6EAS.jpg

ZAW@)I1ASE{1O_DH234ZGJJ.jpg

TZS$)V)A4)86E@FXPRVIIZQ.jpg14.jpg


Other Textures

2.jpg


Color Choose

15.png


Our factory 

4.jpg


Our Certificate

5.jpg

Our team

6(001).jpg


Measure&Comb:

7.jpg


Test Hair

10.jpg


Feedback

11.jpg

 

Kur gërshetim, ne duhet jo vetëm Për të thurur me grep në drejtimin e flokëve të vërtetë që rriten në lëkurën e kokës, ky është një provë e teknikës së gërshetimit dhe përvojës. Dora e djathtë kapet në kapakun e rrjetës dhe dora e majtë i varet flokët në të endura Hook .. flokët janë të endura në kapak neto në më pak se dy sekonda Çdo punëtor parukë duhet të përfundojë me më shumë se 14.000 thur me grep Pas gërshetimit të flokëve të punuar me shtiza dhe duke kontrolluar cilësinë, ne mund të shkurtojmë dhe të kujdesemi për Për kërkesat e konsumatorit. Parukoja u përfundua.

Kada tkanje ne mora samo Da kvačkate u pravcu prave kose koja raste na koži glave, ovo je test tehnike i iskustva tkanja. Desne ruke na mrežastoj kapici, a leva ruka visi kosa na tkani Kukica ... kosa je umotana u mrežnu kapu za manje od dve sekunde.Svaki radnik perika treba da bude završen sa više od 14.000 kljunova.Kada je tkanje pletene kose postavljeno i proverava kvalitet, možemo da trim i da brinemo o Prema zahtevima kupca, perika je završena.

هنگامی که بافندگی، ما نباید تنها باشیم برای قلاب دادن در جهت واقعی مو در حال رشد بر روی پوست سر، این آزمون از تکنیک و تجربه بافی است. دست راست قلاب در کلاه خالص، و دست چپ موها بر روی بافته آویزان موکت با قلاب کوچکتر از دو ثانیه بافته شده است. هر کارگر زنانه باید با بیش از 14000 طناب کار کند. پس از موزیک کردن موهای بافتنی و بررسی کیفیت، ما می توانیم برش دهیم و مراقب باشیم. به نیازهای مشتری. کلاه گیس کامل شد.

Hot Tags: 2018 new natural lace front closure piece, manufacturers, factory, wholesale, pricelist, quotation, cheap, discount, free sample, top selling, most popular, factory price, hot fashionable colored, free shipping, large stock, fast delivery, product catalog
Previous:High Quality No Shedding Lace Frontal Pieces Next:Factory Wholesale Thick Density Brazilian Lace Closure

Inquiry

You Might Also Like