Create Your Own Brand Private Label Synthetic Silk Fiber Hair False Strip Eyelashes

Create Your Own Brand Private Label Synthetic Silk Fiber Hair False Strip Eyelashes

Create your own brand private label 3d Synthetic silk fiber Hair False Strip Eyelashes , Provide sample for you test quality first , i am sure you will love it very much .

Chat Now

Product Details

     Create your own brand private label Synthetic silk fiber Hair False Strip EyelashesCreate your own brand private label Synthetic silk fiber Hair False Strip Eyelashes keeping longer use time and nice curl , Provide sample for you test quality first , i am sure you will love it very much .


Name : Create your own brand private label Synthetic silk fiber Hair False Strip Eyelashes 

Craft : 100% Hand Made

Thickness: 0.05mm,0.07mm,0.10mm,0.15mm,0.18mm,0.20mm,0.25mm

Lengh:7mm--17mm

Curl :J / B / C / CC / D / DD / L

MOQ: 1 tray 

Payment Term : paypal , bank transfer ,Money Gram , western union 

Package : Standard box , Custom packaging , Private label,sticker, card 

Delivery Time : Sample order  can be shipped out fast , Custom order need according to your order details to decide .


Product Details:


mink eyelashes private label.jpg

Custom all kind of Eyelashes Packaging ,Private Lable ,Sticker, Card 

private label mink eyelashes.jpg

Our Team is your teamOur factory is your factory 

mink eyelashes 3d mink lashes.jpg


premium mink lashes.jpg


1. Mis on ripsmete pikendused?


Ripsmete pikendused on populaarne uus toode, mis pikendab ja paksendab teie enda looduslikke ripsmeid. Need on sünteetilised ripsmed, mis on kõverad, et kopeerida looduslikku löövet. Neid rakendatakse igale üksikule ripsmele spetsiaalselt loodud sideainega loodusliku, ilusa ja vahva väljanägemise jaoks. Ripsmepikendused sobivad suurepäraselt sellel erilistel puhkudel või igapäevaseks kulumiseks. need on praktiliselt kaalutu ja ei kahjusta teie looduslikku löövet, nii et võite neid püsivalt kandma.


 


2. Kas taotlus kahjustab minu looduslikke ripsmeid?


Mitte mingil juhul! Meie ripsmete pikendused rakendatakse teie enda looduslikele ripsmetele ükshaaval (nahka puudutamata) spetsiaalselt välja töötatud sideainega, mis on välja töötatud ainult ripsmete pikendamiseks. See uus meetod ei kahjusta teie looduslikke ripsmeid. Liim kuivab väga pehme ripsmetega, võimaldades paindlikkust ja mugavust.


 


3. Mida tähendavad ripsmete laiendid rakendamisel?


Korrektsel kasutamisel, mis tähendab ühe sünteetilise ripsme, mis on rakendatud ühele looduslikule ripsmele, on välimus ja nägemine täiesti loomulik ja otstarbekas. Keegi ei tea, teil on laiendusi. Nad lihtsalt arvavad, et olete sündinud ilusate, pikkade ja luksuslike ripsmetega!


 


4. Kui kaua kestab komplekt ripsmete pikendusi?


Kasutades seda korralikult, pikendab ka ripsmete pikendamine teie ripsmete loomuliku kasvu tsükli pikkust. Igaühe kogemus erineb iga päev toimuvatel tegevustel, kuid kõigi puudutamiste puhul tuleb nõuda vaid iga 2 kuni 3 nädala järel.


 


5. Kas ma saan ujuda, dušši, kasutada või külastada spaa kandmisel Ripsmete pikendamine?


Jah. Kasutatav sideaine on veekindel ja võimaldab teil dušši, ujuda, treenida jms. Eriti ettevaatlik on, kuid üldine hooldus on madal. Siiski soovitame siiski, et te ei pese silmaala umbes 2-4 tunni jooksul pärast ripsmete kasutamist.


Hot Tags: create your own brand private label synthetic silk fiber hair false strip eyelashes, manufacturers, factory, wholesale, pricelist, quotation, cheap, discount, free sample, top selling, most popular, factory price, hot fashionable colored, free shipping, large stock, fast delivery, product catalog
Previous:0.05mm-0.25mm Thickness J/B/C/CC/D/DD Curl Individual Eyelash Extension Next: Professional Use Softer And Lighter Ellipse Flat Eyelash Extension

Inquiry

You Might Also Like