Own Brand/OEM/Private Label Camelia Eyelashes

Own Brand/OEM/Private Label Camelia Eyelashes

Soft Hand Made Type Extension Lashes Product Description Packaging & Shipping Company Information Qingdao Uhair products Co.,Ltd ., a leading hair factory, the founders of Qingdao Human Hair Association . As a professional lash factory, we can supply 3D mink eyelash, normal mink eyelash, 3D...

Chat Now

Product Details

Own Brand/OEM/Private Label Camelia Eyelashes

 

Product Description

Popular Professional Charming Styles Private Label Mink and Silk Eyelash Extension Packaging

 

Popular Professional Charming Styles Private Label Mink and Silk Eyelash Extension Packaging

 

Popular Professional Charming Styles Private Label Mink and Silk Eyelash Extension Packaging   

 

Popular Professional Charming Styles Private Label Mink and Silk Eyelash Extension Packaging

Item NameOwn Brand/OEM/Private Label Camelia Eyelashes
Material100% imported korean silk and mink for your choose.
Techhand made.
CurlyJ B C CC D L
Thickness0.03-0.25mm
Length7-18mm
FeatureFashion design,  Good quality and easy apply.
MOQ1 box.
Packagecustom tray with private logo can be got.
Shipping WaysFedEx, DHL, UPS and sea shipping.
Shipping Time Stock: 1-2 days; custom order: 10-20 days after payment.
PaymentAlibaba Trade Assurance, Paypal, Western Union, Money Gram, T/T, Bank Tranfer.


2017 New Design Soft Handmade Private Label Own Brand Custom Eyelash Extension


Packaging & Shipping

 2017 New Design Soft Handmade Private Label Own Brand Custom Eyelash Extension

Company Information

2017 New Design Soft Handmade Private Label Own Brand Custom Eyelash Extension

 2017 New Design Soft Handmade Private Label Own Brand Custom Eyelash Extension

     

Романот го урбаните и руралните живот на северниот дел на Шанкси платото како позадина на времето и просторот во период на реформи. Таа го опишува приказната за матурантите Гао Jialin се врати во земјата и напуштање на земјата, оставајќи ја земјата, и се враќа во земјата. емоционална нестабилност на Гагарин со руралните девојка Лиу Qiaozhen и урбана девојка Хуанг Yaping претставува контрадикција во развојот на приказната. тоа е, исто така, трагедија која се одразува на тежок избор. богатите емоции содржани во животот и благодарност на традиционални естетика, исто така, се уште еден дел од својот артистички шарм. на божествената моќ на литературни дела не само лежи во образложението на причините, но исто така и во емоциите, предизвикувајќи шок и страст во срцата на луѓето. Деталниот опис на урбаните и руралните средини пресекот во делата на Лу Јао прави работата исполнет со силна жолта вкус. чувствата и изразување на чувства и љубов во неволја на авторот во целост ги следат моралните вредности на националната традиција, личноста на работните луѓе и потенцијалот на ликовите. На традиционалните односи се движи. Читателите создадоа "емотивно длабока резонанца, и достигна срцето warping артистички шарм. На површината, Лу Јао се чини дека не води да се забележи реален селото и цел живот во рурална област во северниот дел на Шанкси. тоа е, всушност нe раководи нас да се доживее. на големи емоции и доблести скриени во овие вид на обичните луѓе го потврди постојана потрага на извршување на свеста и духот на традиционалните доблести како кодекс на однесување.

Hot Tags: own brand/oem/private label camelia eyelashes, manufacturers, factory, wholesale, pricelist, quotation, cheap, discount, free sample, top selling, most popular, factory price, hot fashionable colored, free shipping, large stock, fast delivery, product catalog
Previous:Makeup Fashion Modern Style Camelia Eyelashes Next:Faux Cruelty Free Wholesale 100% Real Siberian Mink Class Lash

Inquiry

You Might Also Like