Totally Safe 100% Guaranteed 3d Fiber Lash

Totally Safe 100% Guaranteed 3d Fiber Lash

Soft Hand Made Type Extension Lashes Product Description Packaging & Shipping Company Information Qingdao Uhair products Co.,Ltd ., a leading hair factory, the founders of Qingdao Human Hair Association . As a professional lash factory, we can supply 3D mink eyelash, normal mink eyelash, 3D...

Chat Now

Product Details

Totally Safe 100% Guaranteed 3d Fiber Lash

 

Product Description

Popular Professional Charming Styles Private Label Mink and Silk Eyelash Extension Packaging

 

Popular Professional Charming Styles Private Label Mink and Silk Eyelash Extension Packaging

 

Popular Professional Charming Styles Private Label Mink and Silk Eyelash Extension Packaging   

 

Popular Professional Charming Styles Private Label Mink and Silk Eyelash Extension Packaging

Item NameTotally Safe 100% Guaranteed 3d Fiber Lash
Material100% imported korean silk and mink for your choose.
Techhand made.
CurlyJ B C CC D L
Thickness0.03-0.25mm
Length7-18mm
FeatureFashion design,  Good quality and easy apply.
MOQ1 box.
Packagecustom tray with private logo can be got.
Shipping WaysFedEx, DHL, UPS and sea shipping.
Shipping Time Stock: 1-2 days; custom order: 10-20 days after payment.
PaymentAlibaba Trade Assurance, Paypal, Western Union, Money Gram, T/T, Bank Tranfer.


2017 New Design Soft Handmade Private Label Own Brand Custom Eyelash Extension


Packaging & Shipping

 2017 New Design Soft Handmade Private Label Own Brand Custom Eyelash Extension

Company Information

2017 New Design Soft Handmade Private Label Own Brand Custom Eyelash Extension

 2017 New Design Soft Handmade Private Label Own Brand Custom Eyelash Extension

     

    

Прво ставете ја мрежата за коса со една еластична лента надолу и другата страна нагоре.

Постојат еластични ленти на страната за да се потисне сопствената коса, не дозволувајте сопствената вистинска коса да се снема, другата страна нагоре, ја стави својата коса во косата, за да не носат перика нема да биде мазна.

Откако косата е рамномерно поставена во влакната, највисоката уста е како глава и не е потребна посебна фиксација: Периката се носи од задниот дел, а потоа се прилагодува. Постојат две копчиња за регулирање на големина на задната страна на внатрешната страна Добиено е крпа помеѓу две токи Има неколку мали мрежи на ткаенината. Ве молиме прилагодете ја бравата според големината на вашата големина на главата.

Лиу Хаи може да го направи тоа природно. Најдете две мали издигнувања на двете точки. Ова е за да провериш дали положбата на перика е точна. Држете го со палецот и показалецот и повлечете го за да ја прилагодите положбата на перика.

По носењето, можете да ја користите раката за да ја сфатите врвот на периката, меки....Hot Tags: totally safe 100% guaranteed 3d fiber lash, manufacturers, factory, wholesale, pricelist, quotation, cheap, discount, free sample, top selling, most popular, factory price, hot fashionable colored, free shipping, large stock, fast delivery, product catalog
Previous:Popular Professional Eyelash Extensions 3d Lashes Next:Makeup Highest Quality 3d Eyelash Cluster Extensions

Inquiry

You Might Also Like