Factory Price 100% Virgin Human Hair Lace Wig

Factory Price 100% Virgin Human Hair Lace Wig

100% Human hair can be shipped out immediately , No shedding , no tangle , very good hair help you win more customer and develop your hair business faster . Contact us now , our tearm is your team , our factory is your factory .

Chat Now

Product Details

Factory Price 100% Virgin Human Hair Lace Wig

Brief Introduction:

Uhair factory full lace wig, 100% human virgin hair, all hand tied, french lace, natural baby hair line, can do ponytail, comfortable wig cap for different people.

 开场白.jpg

1537259345(1).jpgfull (7)(001).jpg


HTB1uGKLdxUaBuNjt_iGq6xlkFXan.jpg4(001).jpg


5(001).jpg

6.jpg


Cap Size

small cap

middle cap

large cap

Circumference

21.5"

22.5"

23.5"

Front to Nape

13.5"

14.5"

15.5"

Ear to ear across forehead

11"

11.5"

12"

Ear to ear over top head

12"

12.5"

13.5"

Temple to temple round back

14"

14.5"

15.5"

Nape of Neck

5"

5.5"

6" Step for wear a wig

10.jpg

11(001).jpg

FAQ

Q1: Jak kombinovat paruku?

R: Když musíte udělat knot, buďte jemní. Nepoužívejte pravidelné kartáče a pokud je to možné, zkuste je kombinovat. Nepotřebuje boj každý den, a tak nechte odpočinout.


Q2. Jak udržet tvar?

R: Když sedíte doma, vezměte ji pryč a položte na paruku. Místnost pomůže udržet její tvar a vyjmout ji z hlavy a odstranit vlastní ořez a vlasy.


Q3: Jak umýt paruku?

R: Po umytí paruka jej nepotřebujte látkou. Buďte opatrní a vysušte jej po částech. To zajišťuje, že pláže z vláken neklesají. Také nikdy si tvar vlny, zatímco je mokré. Dokonce i tyto styly mokrého stylu jsou poškozeny vaší parukou.


Q4: Jak vyschnout paruku?

R: Po nasycení knotu ve vodě jej vytlačte. Nepleťte ho, nebo se základna paruky může deformovat a uschnout.


Otázka č. 5: Jak zvolit stav?

R: Když si umyjete vlasy, nikdy nepoužívejte šampon pro přirozené vlasy. "Přestože normální stav je v pořádku, šampon je příliš tvrdý a může vést k vlasům.


Q6: Jak často se staráte o paruku?

Odpověď: Můžete si vlasy upravovat každých pár týdnů nebo tak, aby byly jasné a měkké. Ujistěte se, že to neděláte každý den a nezapomeňte se ujistit, že je venku, nebo by mohlo vést k konstrukci ve vaší vtip. Jedinou misku umyjte po 25násobném naložení. Pokud děláte každý den nebo dokonce týden, může to znamenat, že vaše paruka vypadá méně realisticky a rozpadá se.
Contact Email : info22@cnuhair.com

Welcome to visit our factory !!! 

Previous:Wholesale Cheap Glueless Brazilian Braided Full Lace Wigs For Black Women Next:Unprocessed Virgin Brazilian Curly Human Hair Wig

Inquiry