2018 Fashionable Mongolian Hair Wig

2018 Fashionable Mongolian Hair Wig

2018 Fashionable Mongolian Hair Wig Brief Introduction: Uhair factory full lace wig, 100% human virgin hair, all hand tied, french lace, natural baby hair line, can do ponytail, comfortable wig cap for different people. 1. Product Details ★ Step for wear a wig ★ How to Prevent Wig from Tangle...

Chat Now

Product Details


2018 Fashionable Mongolian Hair Wig


Brief Introduction:

Uhair factory full lace wig, 100% human virgin hair, all hand tied, french lace, natural baby hair line, can do ponytail, comfortable wig cap for different people.

 

1. Product Details

Product Name

2018 Fashionable Mongolian Hair Wig

Material

1) 100% Mongolian Human Hair  

2) Very soft, top grade. Very clean, no any lice or nits 
3) Free tangle,free shedding

Density

Usually 130% 150% 180% 200% density

Color

Natural Color (Keep large stock of natural color, #1, #1b; Two tone, Highlight, Mixed color all available)

Texture

Straight, Body Wave,Natural wave, deep wave, Loose wave, Water wave, Jerry curl,Kinky curl, Afro curl, Yaki ect. Can duplicate the curl as your pic.

Length

From 8inch-30inch

MOQ

1 piece

Packing

Usually packed in PP bag, Or as your request

Payment

T/T,Western Union, Money Gram,Paypal, Escrow, Trade Assurance

Shipment

UPS/DHL/FEDEX/Aramex

Return Policy

7 Days return or exchange guranteed

Feedback

Positive,Excellent,Beautiful,Natural,Health

Life Time

12-24 months with proper hair care


full (7)(001).jpg


4(001).jpg

5(001).jpg

6.jpg


 Step for wear a wig

10.jpg

11(001).jpg


How To Test Human Hair.

12(001).jpg

 About Uhair

13(001).jpg 

14(001).jpg

6(001).jpg

15(001).jpg


★ Delivery Time

16(001).jpg


17.jpg


Uudne võtab linna- ja maapiirkondade elu Põhja Shaanxi platoo taust aega ja ruumi reformi perioodil. See kirjeldab lugu gümnaasiumilõpetajate Gao Jialin naasevad maale ja jättes maa, jättes maa ja naasevad maale. Gagarin emotsionaalset takerdumine koos maaelu tüdruk Liu Qiaozhen ja linna- tüdruk Huang Yaping kujuta endast vastuolu arengu lugu. See on ka tragöödia, mis peegeldab raske valik. rikas emotsioone sisalduvad Life ja tunnustust traditsioonilise esteetika on ka teise osa oma kunsti võlu. jumalikus kirjandusteoste mitte ainult peitub arutluskäiku põhjus, kuid ka emotsioone, millest on maha arvatud šokk ja kirge inimeste südamed. üksikasjalik kirjeldus linna- ja maapiirkondade ristmik Lu Yao teoseid teeb tööd täis tugev kollane maitse. Autor tundeid ja väljendeid tundeid ja armastust sattunud täielikult järgima moraalsed väärtused riigi traditsioon, isiksuse tööinimesed ja potentsiaali tähemärki. Traditsiooniline suhe liigub. Lugejatel on loonud "emotsionaalselt sügav vastukaja, ja jõudnud südame-koolutamine kunsti võlu. Pinnale, Lu Yao näib viib meid jälgida realistliku küla ja objektiivne elu maapiirkonnas Põhja Shaanxi. see on tegelikult suunavad meid kogeda. suur emotsioone ja voorused peidetud Sellised tavalised inimesed on kinnitanud, et pidev tegevuse tegutsemiseks teadvuse ja vaimu traditsioonilise voorused nagu tegevusjuhend.

Previous:2018 New Style Best Selling Remy Malaysian Hair Next:Best Selling Products Makeup Lash Packaging

Inquiry