Soft Long Curly Human Hair Wig

Soft Long Curly Human Hair Wig

8"-28"soft long curly human hair wig can be shipped out immediately , Bulk order enjoy Free shipping , any question please send to enquiry .

Chat Now

Product Details

soft long curly human hair wig

8"-28"soft long curly human hair wig can be shipped out immediately , Bulk order enjoy Free shipping , any question please send to enquiry .

Full lace wig.jpg

Product Details :

  • Material:100% Brazilian human hair 

  • Lace Wig Type:curly full lace human hair wigs

  • Style : Deep curl 

  • Material Grade : Virgin human Hair

  • Density:130%,150%,180%

  • Cap Size : small , medium ,large

  • Color of Lace : light Brown

  • Made Method : Hand Tied

  • Wigs Length : 12"--28"


human hair grey lace front wig.jpg

human hair bundles.jpg

blue human hair wig.jpg

peruvian full lace wig.jpg

1.We work very hard to provide the best representation of style and the color of the wig through our photographs and descriptions.

2.As the Buyer it is your responsibility to read and understand the color description as that is color of the item you are purchasing.If you are nusure,please emial for clarification.

3.The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness.

 Step for wear a wig

wig box wholesale.jpg

How To Test Human Hair.

brazilian hair wig.jpg

We are always at here with you together .

lace frontal wig.jpg

lace front wig.jpg


human hair full lace wig.jpg

Send your enquiry now or  whatsapp +86 17854229769,

 all of your quality will be replied fast ^_^

8 "-30" neapstrādātas matu saišķi ar slēgšanu var tikt izvadīti uzreiz, bez izkliedes, nekļūdaini, var viegli nokrāsot un balināt.


Cilvēka mati tiek uzskatīti par izcilākajiem elitāras kvalitātes matiem. Tas ir spēcīgāks, veselīgāks un mazāk saistīts nekā parastie cilvēku mati, jo kutikulāte joprojām ir neskarts. Tas dod jums iespēju izgriezt, saritināt, iztaisnot vai krāsot tāpat kā jūsu matus.


Visprecīzākais izskats Tas ir ārkārtīgi mīksts ar spīdumu un kustību, kas nav viegli dublējama sintētiskajos matiem. Cilvēka mati var tikt sagriezti un veidoti tā, lai tie atbilstu jūsu personiskajām gaumēm. Lai gan tas var būt dārgāks, cilvēka mati ir līdz šim lieliska izvēle, ja kvalitāte ir vienīgā atlīdzība.


100% Virgin Human Hair, sagriezti no viena donora, kutikulu turēšana, nav uša un nits, bez pelēkiem matiem. Brazīlijas ķermeņa viļņu mati galiem ir pilna garuma un svara, visi mati ir tāda pati krāsa, mati ir veselīgi.


Hot Tags: soft long curly human hair wig, manufacturers, factory, wholesale, pricelist, quotation, cheap, discount, free sample, top selling, most popular, factory price, hot fashionable colored, free shipping, large stock, fast delivery, product catalog
Previous:Alibaba Wholesale 2018 Hot Selling Factory Price Full Lace Wig Next:10A Glueless Full Lace Wigs For Black Women Unprocessed Virgin Brazilian Human Hair Wigs

Inquiry

You Might Also Like