Top Grade All Types Full Lace Wig With Baby Hair

Top Grade All Types Full Lace Wig With Baby Hair

2018 Best Fashion Quality Remy Mongolian Hair Brief Introduction: Uhair factory full lace wig, 100% human virgin hair, all hand tied, french lace, natural baby hair line, can do ponytail, comfortable wig cap for different people. 1. Product Details ★ Step for wear a wig ★ How to Prevent Wig from...

Chat Now

Product Details

 Top Grade All Types Full Lace Wig With Baby Hair

1. Product Details

Product Name

Top Grade All Types Full Lace Wig With Baby Hair

Material

1) 100% human hair

2) Very soft, top grade. Very clean, no any lice or nits 
3) Free tangle,free shedding

Density

Usually 130% 150% 180% 200% density

MOQ

1 piece

Shipment

UPS/DHL/FEDEX/Aramex

Return Policy

7 Days return or exchange guranteed

Feedback

Positive,Excellent,Beautiful,Natural,Health

Life Time

12-24 months with proper hair care


full (7)(001).jpg


4(001).jpg

5(001).jpg

6.jpg


Cap Size

small cap

middle cap

large cap

Circumference

21.5"

22.5"

23.5"

Front to Nape

13.5"

14.5"

15.5"

Ear to ear across forehead

11"

11.5"

12"

Ear to ear over top head

12"

12.5"

13.5"

Temple to temple round back

14"

14.5"

15.5"

Nape of Neck

5"

5.5"

6" Step for wear a wig

10.jpg


11(001).jpg


How To Test Human Hair.

12(001).jpg

 About Uhair

13(001).jpg 

14(001).jpg

6(001).jpg


 

15(001).jpg


★ Delivery Time

16(001).jpg


17.jpg


Qingdao News 9 nëntor (Reporter Zhang Liwei) "Unë jam në industrinë parukë dhjetë vjet, deri më tani nuk ka përvojë në tregtinë e jashtme gjatë 'WINTER', madje edhe nën prirje të keqe mjedisit të vitit të kaluar, ne gjithashtu të rritet 30%. ", tha presidenti i Jiaozhou produkteve të flokëve Association Zhangkun Jun gazetarëve, Jiaozhou Li Qyteti kolumbian është vendlindja e produkteve kineze parukë, është baza e prodhimit në botë për wigs fund të lartë, wigs pjesën e produkteve të eksportit të parukë globale të tregtisë 1 / 8, aktuale flokët qyteti produkteve fabrikë dhe më shumë se 300 ndërmarrjet e tregtisë së jashtme, vlera industria vjetore e prodhimit prej 2.8 miliardë. Dhe në tetor të këtij viti, Departamenti i Shtetit i Strehimit njoftoi grupi i parë i 127 "qyteti të vogël me karakteristika kineze" listën, vetëm listën e Jiaozhou Li Town kolumbian vendbanim është në Qingdao.

Sipas njoftimeve, Kina është një parukë e vërtetë të quajtur "fabrika e botës" për të prodhuar më shumë se 80% e produkteve parukë botës, Xuchang, Henan dhe Shandong dhe Qingdao, prodhimin dhe eksportin e më shumë se 80% e produkteve parukë të vendit. Xuchang, Henan produktet fibra kimike dhe të tregut të ulët-fund si partneri kryesor tregtar, ndërsa Ligezhuang e produkteve të flokëve të njeriut, kryesisht në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara dhe Afrikës tregun fund të lartë, si partnerët kryesorë tregtarë.

Ligezhuang si një nga djepin e produkteve kineze wigs, flokët e produkteve nga bimore fillestar fillojnë Jiaozhou, në bazë të viteve të teknologjisë akumuluar industrisë, ndërsa duke përfituar nga avantazhi gjeografike pranë Japonia dhe Korea e Jugut, Japonia dhe Korea e Jugut për të futur ndërmarrje të përparuara parukë Teknikat e prodhimit dhe përvoja e kanë bërë Ligezhuang një "fabrikë botërore" në industrinë e parukerisë, e cila është e njohur në industri.

Oer ús mink fetstreekje, se binne Cruelty-fergees 100% Genuine 1e-2e jier âlde libbene mink haar dy't natuerlik falt. Wy belibje gjin oare dingen te dwaan oan de bisten. Soargafel foar minsklike gebrûk mei in wiidweidige desinfeksje foar wimpers.And 1 paar kin brûkt wurde foar mear as 30 kear sa goed as nij, it betsjut gewoan $ 0.15 per tiid, natuerlik en maklik oanfraach .Vital wimpers binne konsistint wat lofts en rjochts eagen of ferskillende partijen en ús katoenbands net skead de hûd.

Foar ús synthetic 3D silk-wimpers brûke wy gewoan deûntfekkingskontrôle Korean PBT-fibers dy't it bêste materiaal is op 'e merk en wy hawwe MSDS foar dit materiaal. It kin oant 20 kear sa goed brûkt wurde as new.Advanced technology kin soargje dat de wimpels in 3D-effekt opslaan foar 1 jier sûnder defoarming.

Us libbenswimkes binne konsekwint wat lofts en rjochts eagen of ferskillende partijen binne en ús katoenmarkt slacht de hûd net.

Wy kinne ek de wimpers en ferpakkingen oanpasse neffens jo easken.


Hot Tags: top grade all types full lace wig with baby hair, manufacturers, factory, wholesale, pricelist, quotation, cheap, discount, free sample, top selling, most popular, factory price, hot fashionable colored, free shipping, large stock, fast delivery, product catalog
Previous:Best Selling Top Quality Glueless Full Lace Wig High Ponytail Next:2018 New Style Glueless Full Lace Human Hair Wig

Inquiry

You Might Also Like