Trade Assurance Affordable Full Lace Human Hair Wigs

Trade Assurance Affordable Full Lace Human Hair Wigs

2018 Best Fashion Quality Remy Mongolian Hair Brief Introduction: Uhair factory full lace wig, 100% human virgin hair, all hand tied, french lace, natural baby hair line, can do ponytail, comfortable wig cap for different people. 1. Product Details ★ Step for wear a wig ★ How to Prevent Wig from...

Chat Now

Product Details

 Trade Assurance Affordable Full Lace Human Hair Wigs

 

1. Product Details

Product Name

Trade Assurance Affordable Full Lace Human Hair Wigs

Material

1) 100% human hair

2) Very soft, top grade. Very clean, no any lice or nits 
3) Free tangle,free shedding

Density

Usually 130% 150% 180% 200% density

Color

Natural Color (Keep large stock of natural color, #1, #1b; Two tone, Highlight, Mixed color all available)

Payment

T/T,Western Union, Money Gram,Paypal, Escrow, Trade Assurance

Shipment

UPS/DHL/FEDEX/Aramex

Return Policy

7 Days return or exchange guranteed

Life Time

12-24 months with proper hair care


full (7)(001).jpg


4(001).jpg

5(001).jpg

6.jpg


 Step for wear a wig

10.jpg

11(001).jpg


How To Test Human Hair.

12(001).jpg

 About Uhair

13(001).jpg 

14(001).jpg

6(001).jpg


15(001).jpg


★ Delivery Time

16(001).jpg


17.jpg


Presidenti i Shoqatës së flokeve Produkte Qingdao parukë thënë: "Trendi ardhmja e eksporteve parukë duhet të përqëndrohet në atë se si për të arritur komunikim zero-distancë me konsumatorët dhe për të përmbushur nevojat individuale të konsumatorëve në vend të duke u mbështetur vetëm në dyqane fizike ose e-commerce It. A është ekonomia e ndarjes, realizimi i përshtatjes së përdoruesve, dhe së fundi një ekonomi e përbashkët ".


Qingdao ka qenë gjithmonë një bazë e prodhimit për wigs fund të lartë dhe gëzon një reputacion të lartë në tregun global parukë. Megjithatë, muret lulëzuar brenda mureve janë aromatik. Shumë konsumatorë vendas nuk e kuptojnë teknologjinë Qingdao së parukë, dhe ata nuk kuptojnë Qingdao-së markë parukë. Sipas raportit markë 2018 parukë lëshuar më 15 mars, Qingdao përfaqësuar interpretues të lartë të markës së. Youfa ka qenë fokusuar në R & D dhe projektimin e wigs fund të lartë për 10 vjet. thellësisht të dashur nga njerëz nga e gjithë bota, atë ofron wigs dhe mixes doganore në Los Angeles dhe New York, dhe është shumë e kërkuar pas nga yjet e Hollivudit dhe të famshëm. Youfa kushton vëmendje të kombinimit të produkteve parukë dhe styling personal përshtatur, duke i lejuar konsumatorët të gëzojnë një përvojë të sinkronizuara ndërkombëtarisht.


Qingdao Parik Hair Products Assosiasiyasının prezidenti deyib: "parik ixracatda gələcək trend istehlakçıları ilə sıfır məsafə rabitə nail olmaq üçün necə diqqət və əvəzinə fiziki mağaza və ya e-ticarət It arxalanaraq istehlakçılarının fərdi ehtiyaclarını ödəmək lazımdır. mübadiləsi iqtisadiyyat, istifadəçi özelleştirme həyata keçirilməsi, və nəhayət bir ortaq iqtisadiyyat deyil. "


Qingdao həmişə yüksək-end wigs bir istehsal əsası olmuşdur və qlobal parik bazarında yüksək nüfuza malikdir. Lakin divarları daxilində çiçəkli divarları ətirli olur. Bir çox daxili istehlakçılar Qingdao nin parik texnologiya başa düşmürəm, onlar Qingdao nin başa düşmürəm ki, parik marka. martın 15-də azad 2018 parik marka Məlumata görə, Qingdao markanın top ifaçıları təmsil edib. Youfa 10 il Ar-Ge və yüksək-end wigs dizayn diqqət edilmişdir. dərindən bütün dünyada insanlar tərəfindən sevilən, bu Los Angeles və New York wigs və xüsusi qarışıqları təklif edir və yüksək Hollywood ulduzları və məşhur tərəfindən rağbette olunur. Youfa istehlakçıların beynəlxalq senkronize təcrübə zövq imkan verir, parik məhsul və şəxsi xüsusi üslubu birləşməsi diqqət yetirir.


Hot Tags: trade assurance affordable full lace human hair wigs, manufacturers, factory, wholesale, pricelist, quotation, cheap, discount, free sample, top selling, most popular, factory price, hot fashionable colored, free shipping, large stock, fast delivery, product catalog
Previous:2018 New&Hot Sale Full Lace Human Hair Wigs Under 200 Dollars Next:Charming Styles Virgin Full And Lace Wigs

Inquiry

You Might Also Like