Women Brown Natural Straight European Virgin Hair Lace Front Jewish Wigs

Women Brown Natural Straight European Virgin Hair Lace Front Jewish Wigs

1. Jewish Human Hair Wigs2. Full hand made skin top, back with machine wefts3. kosher sheitels with certifications4. high quality, best selling All in Stock now. Immediately delivery. Just contact me if you have any Inquiry.My whatsapp is +8618253242570. Let me show you more.

Chat Now

Product Details

image001.jpg

Jewish Human Hair Wigs


1. Jewish Human Hair Wigs

2. Full hand made skin top, back with machine wefts

3. kosher sheitels with certifications

4. high quality, best selling


Product Description:

Hair material

100% high quality human hair

Hair color

Black: 1# 1B 2# 4#

Dark brown:6# 8# 10# 12# 14# 30# 33#

Light color:16# 18# 22# 24# 27#

Highlight color, mixed color all available

Hair length

6"-30" different size, or as you like.

Hair density

80% to 180%(our normally density is 120%-130%)

Hair part

Multidirectional, left part, right part, invisible and natural hairline

Hair curl

Body wave, Deep wave, Water wave, Silky Straight, Yaki straight, natural straight, Jerry curl, etc. We can also copy the curl you provided

Cap style

1) Half hand-knotting and half machine-made wig cap, (machine-made wefts in the back with silk top at front)

2) Full hand-knotting wig cap with silk top at the front

3) 3/4 wig cap, all machine-made

4) Machine-made wig cap without hand-knotting silk top

5) arrange as the custom provided picture style

Skin color

Beige color, Pink, fresh color, light brown, dark brown, black

Skin Top Size

Normally based on 4"x4", but can also make size as per customer's request

payment

Bank T/T, Western Union, Paypal

package

Packing with pvc bag, or at the buyer's opinion

order

Minimum order quantity is 1 piece.

Delivery time

regular custom order lead time is 30-35days, ship by UPS/FEDEX /DHL, It takes about 2- 3 days.

Market

USA, Canada, Euro, ISRAEL take us as their long term stable supplier

REMARK

CUSTOMERS CAN SEND US THEIR OWN EUROPEAN HAIR TO MAKE WIGS.

We accepted customer send their own hair do wigs, we can treat the hair for customer and do any style according customer request.


QQ图片20171226153526.jpg

QQ图片20171226153530.jpg

QQ图片20171226153507.jpg

QQ图片20171226153513.jpg

Silk Top


Kosher Certification


Large Stock, Immediately delivery

size of cap 2.png

hair length.png

More Wigs: Full lace wig, Lace front wig , Mono top wig......

曲度2.png

曲度4.png


Si një nga vendlindjet e produkteve kineze parukë, Ligezhuang Qyteti ka pasur një histori të prodhimit të produkteve të flokëve për më shumë se 30 vjet. Ajo ka formuar një zinxhir të plotë industriale integrimin e R & D, prodhimit dhe shitjes. Më shumë se një e teta e produkteve parukë në botë vijnë nga këtu. dhe 90% janë shitur globalisht nëpërmjet furnizuesve të energjisë elektrike ndërkufitare. Kohët e fundit, CCTV News-së "për herë të parë" dhe "Qytetet karakterizohet Shih Kinës" seksione të raportuara në përvojën dhe praktikën e Li Gezhuang qytetit në krijimin e një mbarëkombëtar fund të lartë . vendbanim Më 5 maj, CCTV News kolona "për herë të parë", paraqiti një sërë raportesh në Kinë, të titulluar "hartuar Strictly" Faqja e Wigs "për produktet fund të lartë" dhe "Wigs eksportohen për në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara - Privatisht trend prodhimit -tailored ". 2 raportet e lajmeve në lidhje me transformimin dhe përmirësimin e Ligezhuang Township në Jiaozhou City për të mbështetur zhvillimin e industrisë parukë, të udhëhequr kompanitë e produkteve të flokëve për të marrë" Internet Plus "expre Treni ss, eksplorojnë "customization private" e prodhimit nëpërmjet zhvillimit të B2C dhe platforma të tjera të internetit, dhe të kuptojë Eksportet e tregtisë së jashtme kanë dalë kundër trendit, dhe ata kanë përvoja dhe praktika e krijuar në fshatra fund të lartë të vendit.

باعتبارها واحدة من مساقط من المنتجات شعر مستعار الصينية، كان Ligezhuang تاون تاريخ في إنتاج منتجات الشعر لأكثر من 30 عاما. وقد شكلت سلسلة صناعية كاملة دمج R & D والإنتاج والمبيعات أكثر من الثامنة واحد من المنتجات شعر مستعار في العالم تأتي من هنا. وتباع 90٪ على الصعيد العالمي من خلال شركات الكهرباء عبر الحدود. في الآونة الأخيرة، CCTV نيوز "أول مرة" و "القرآن يتميز انظر الصين" أقسام تقريرا عن الخبرة والممارسة لى Gezhuang تاون في خلق البلاد الراقية . البلدات في 5 مايو، العمود CCTV نيوز "أول مرة" ظهرت سلسلة من التقارير في الصين، تحت عنوان "وضعت بدقة" منزل لمة "للمنتجات الراقية" و "ويتم تصدير الباروكات إلى أوروبا والولايات المتحدة - القطاع الخاص اتجاه إنتاج -tailored ". 2 تقارير إخبارية عن التحول والارتقاء Ligezhuang بلدة في جياوزو مدينة لدعم تطوير صناعة شعر مستعار، وتوجيه الشركات منتجات الشعر لاتخاذ" expre انترنت بلس " SS القطار، واستكشاف وإنتاج "التخصيص الخاص" من خلال تطوير B2C ومنصات أخرى على الإنترنت، وتحقيق الصادرات التجارة الخارجية ارتفعت ضد هذا الاتجاه، ولديهم الخبرات والممارسات التي تم إنشاؤها في البلدات الراقية في البلاد.

Previous:Remy Peruvian Hair Deep Curly Human Hair Full Lace Wig Next:Good Quality Cuticle Hair Half-handknotting Half Machinemade Jewish Wig Kosher Wigs

Inquiry